. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
دوشنبه 19 آذر 1397   10:34:23
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 4106910
  تعداد بازدید این صفحه: 15057
  در امروز: 3931

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

گزارش های ویژه

1397/6/5 دوشنبهرییس شورای اسلامی شهر قم

مجتمع گردشگری کهکشان غدیر در سال 98 به بهره برداری می رسد

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: مجتمع گردشگری کهکشان غدیر در حال حاضر حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدواریم در سال 98 به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، عبدالله جلالی در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر قم و مدیران شهرداری قم از مجتمع تفریحی، رفاهی و گردشگری کهکشان غدیر، با اشاره به توجه مجموعه مدیریت شهری به توسعه شهر قم، اظهار داشت: در این مسیر تلاش شده با جذب سرمایه‌گذاران نیازهای شهر در حوزه‌های مختلف مرتفع شود و زمینه سرمایه‌گذاری در قم مهیا شود.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به احداث مجتمع گردشگری کهکشان غدیر، ابراز کرد: این مجتمع به‌صورت خدماتی بوده که به علت قرارگیری در موقعیتی مناسب و پیش‌بینی‌های لازم می‌تواند زمینه بهره‌گیری هرچه بیشتر همشهریان را فراهم کند. جلالی با تأکید بر اینکه مجتمع کهکشان غدیر مجموعه‌ای کامل است، تصریح کرد: این پروژه بزرگ نیاز به پشتیبانی با توجه به لزوم حمایت‌ها از مراکز تفریحی و رفاهی داشته که در حال حاضر حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امیدواریم در سال 98 به بهره‌برداری برسد.
وی با بیان اینکه شهرداری با واگذاری زمین و به حداقل رساندن عوارض‌ها و حتی در برخی موارد رایگان کردن عوارض و پروانه ساخت به دنبال حمایت از سرمایه‌گذاران است، ادامه داد: ما از سرمایه‌گذاران می‌خواهیم با رصد نزدیک از حمایت مجموعه مدیریت شهری از سرمایه‌گذاری از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در قم آگاه شوند و بدانند بستر جذب سرمایه بخش خصوصی آماده است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به ظرفیت‌های مهم سرمایه‌گذاری بلوار پیامبر اعظم(ص) عنوان کرد: قرارداد چندین پروژه در این بلوار مهم در قالب هتل‌سازی، مراکز تجاری نهایی شده و همچنین چندین مرکز خدماتی و مراکز خدمات عمومی نیز به بخش‌های مختلف واگذارشده است که اگر زیرساخت‌های آن مهیا شود سرعت احداث پروژه‌ها در این بلوار سرعت می‌گیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد