. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
دوشنبه 19 آذر 1397   09:59:18
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 4106535
  تعداد بازدید این صفحه: 15046
  در امروز: 3556

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار ویژه

1397/7/10 سه‌شنبهرئیس شورای اسلامی شهر قم

نارضایتی مردم ابزاری برای تحقق اهداف دشمن است

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: کم کاری موجب نارضایتی در جامعه می‌شود، نارضایتی ابزاری برای تحقق اهداف دشمن است و متاسفانه در این شرایط نظام اداری پاسخگو نیست، در حالی که همه مسئولان در قبال مسئولیت وظیفه پاسخگوئی دارند. عبدالله جلالی امروز در شصت و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم با گرامیداشت 9 مهر ماه روز جهانی سالمند عنوان کرد: بزرگان جامعه و پدران و مادران در سن کهنسالی نیازمند محبت هستند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر توسعه زیرساختهای خدمت رسانی به سالمندان در مدیریت شهری افزود: سالمندان گنجینه های با ارزش و صاحبان تجربه اند و تکریم از آن ها وظیفه ای شرعی است؛ رها کردن سالمندان، بی توجهی به آن ها و سپردن والدین به خانه سالمندان با مبانی دینی و اعتقادی سنخیتی ندارد. جلالی با اشاره به روز آتش نشانی و ایمنی در 7 مهر ماه خاطرنشان کرد: آتش نشانی از مشاغل سخت و مهم و نجات انسان ها یک جهاد با ارزش است، تلاش، فداکاری و ایثار آتش نشانان بر کسی پوشیده نیست. وی بیان کرد: انتظار می‌رود در سازمان آتش نشانی راهکاری برای شناسایی اماکن نا ایمن اندیشیده و اخطارهای لازم و برخورد قانونی برای جلوگیری از حوادث ارائه شود.

لزوم ایجاد مرکز دپوی امکانات هلال احمر در قم رئیس شورای اسلامی شهر قم در مورد عملکرد هلال احمر نیز عنوان کرد: این نهاد رسالت مهمی در آمادگی برای وقوع حوادث و فعالیت های بشردوستی دارد با توجه به موقعیت جغرافیایی و مرکزیت قم باید یک مرکز دپوی امکانات هلال احمر در قم در زمان بحران ها احداث شود.

وی همچنین با اشاره به 9 مهر روز همبستگی با کودکان فلسطینی نیز خاطرنشان کرد: نظام اسلامی همواره حامی مظلومان و حمایت از مردم فلسین است. جلالی در مورد مشکلات اقتصادی نیز گفت: در حال حاضر هجمه اقتصادی سوی دشمن را شاهد هستیم اگر در گذشته جنگ نظامی را تحمیل کردند و تهاجم فرهنگی داشتیم امروز شاهد جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم. وی تاکید کرد: برای برون رفت از این شرایط سخت و جنگ روانی مجموعه نظام و دولت باید فعال تر، پویا تر و پاسخگو باشد، نظام اجرایی و اداری کشور، کارگزاران دولت، قوه قضائیه، قوه مقننه نباید کم کاری کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: کم کاری موجب نارضایتی در جامعه می‌شود، نارضایتی ابزاری برای تحقق اهداف دشمن است و متاسفانه در این شرایط نظام اداری پاسخگو نیست، در حالی که همه مسئولان در قبال مسئولیت وظیفه پاسخگوئی دارند. مردم انتظاری جز صداقت و خدمت ندارند وی تصریح کرد: باید با مردم صادق بود، مردم به جز صداقت و خدمت انتظار دیگری ندارند از طرفی امروز منافع عمومی در خطر است و نباید در هیج شرایطی به منافع فردی خود بپردازیم باید نظارت بر هر مجموعه ای که دارای مسئولیت هستیم را تقویت کنیم. جلالی اظهار کرد: مردم انقلابی و ولایی بدانند جنگ اقتصادی و جو روانی دشمن مقابله می طلبد و نباید خواسته یا ناخواسته با ذخیره کردن کالا با دشمن همسو شویم، افزایش خرید مردم قیمت ها را افزایش می دهد و این با فرهنگ گذشت و ایثار در جامعه منافات دارد. وی عنوان کرد: دولت و مسئولان باید با برنامه ریزی، نظارت و پاسخگوئی مشکلات را رفع کنند و در این راه توفیقات خوبی را به دست آورند.

 
امتیاز دهی
 
 

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد