. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
دوشنبه 19 آذر 1397   10:46:34
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 4107015
  تعداد بازدید این صفحه: 15059
  در امروز: 4036

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار ویژه

1397/7/3 سه‌شنبهرئیس شورای اسلامی شهر قم

سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) قم با موفقیت همراه نبوده است

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر اینکه در زمینه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) موفق عمل‌نکرده‌ایم، گفت: یکی از دلایل این مسئله آماده نبودن زیرساخت‌ها است

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم عبدالله جلالی  با اشاره به اینکه با توجه به تک شهرستانی بودن استان قم بیشترین ظرفیت‌ها و منابع در اختیار شهرداری است، اظهار داشت: بیش از 80 اداره کل در استان قم داریم که مجموعه اعتبارات عمرانی این ارگان‌ها ده درصد شهرداری هم نمی‌شود، اما نیروهایشان چند برابر شهرداری است، در حالی که در برابر حجم مطالبات و خواسته‌هایی که در شهرداری وجود دارد این ارگان باید تلاشش این باشد که پول به دست آورده و خودش نیز هزینه کند.

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر شفاف‌سازی در توافقات و سرمایه‌گذاری‌ها افزود: صرفه‌جویی در زمینه سرمایه‌گذاری‌ها یک نوع درآمد است، در شهرداری سخت پول به‌دست می‌آید اما راحت آن را خرج می‌کنیم، که باید دقت‌های لازم را در این زمینه داشت. وی شفاف بودن با مردم را مورد تأکید قرار داد و گفت: درصورتی‌که هم با خودمان و هم با مردم صادق باشیم کارها پیش می‌رود و نمونه آن را می‌توان در مورد بلوار حضرت خدیجه(س) مشاهده کرد.

رئیس شورای شهر قم حوزه اختیارات مناطق را کم دانست و افزود: امروز استان قم یک مرکز ثقلی برای مدیریت شهری است، امروز همه نگاه‌ها به قم بوده و خوشبختانه این شهر در بخش‌های مختلف خوب عمل کرده است.

رئیس شورای شهر قم با تأکید بر اولویت‌بخشی شهرداری در اجرای پروژه‌های شهری در سال آینده ابراز کرد: مدیریت شهری نیاز به همدلی، اتحاد و مشارکت سایر دستگاه‌ها دارد که باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.

جلالی با تأکید بر اینکه در زمینه سرمایه‌گذاری در بلوار پیامبر اعظم(ص) موفق عمل‌نکرده‌ایم، خاطرنشان کرد: یکی از دلایل این مسئله آماده نبودن زیرساخت‌ها است، باید همه دستگاه‌های اجرایی ازجمله شهرداری پای‌کار بیایند تا با تأمین زیرساخت‌ها، سرمایه‌گذار حاضر به سرمایه‌گذاری شود.

 
امتیاز دهی
 
 

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد