. .
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
شبکه اجتمایی
دوشنبه 19 آذر 1397   09:59:46
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 4106545
  تعداد بازدید این صفحه: 15049
  در امروز: 3566

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار ویژه

1397/7/3 سه‌شنبهرئیس شورای اسلامی شهر قم

خون شهدای حادثه تروریستی اهواز پایمال شدنی نیست

رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: خون شهدای حادثه تروریستی اهواز پایمال شدنی نیست و تقاص خون آن‌ا را می‌گیریم.

عبدالله جلالی شامگاه دوشنبه در شصت و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مقدس قم با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء عنوان کرد: خون شهدای حادثه تروریستی اهواز پایمال شدنی نیست و تقاص خون آن ها را می گیریم.
رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: مسببان این حادثه با اراده‌ای که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد سزای اعمال خود را می‌بینند. وی در مورد بازگشایی مدارس نیز اظهار کرد: در جهت بازگشایی مدارس تلاش های خوبی در مورد تامین پوشاک و سرویس مدارس و ساماندهی نیروی انسانی صورت گرفت.
جلالی عنوان کرد: همچنین تدابیر لازم برای تجهیز مدارس و رفع مشکلات اندیشیده شده است ضمن اینکه در راستای آماده سازی مدارس شورای شهر و شهرداری آمادگی لازم را برای اقداماتی مانند خط ‌کشی و تامین تجهیزات ورزشی و فضای سبز مدارس دارد. وی بیان کرد: برخی از بلوارهای شهر پرتردد و خطرآفرین هستند و باید خط کشی های لازم جهت تسهیل تردد فرزندان اندیشیده شود. رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از دغدغه‌های جدی کمبود فضاهای آموزشی در مناطق نوپا و تازه تاسیس است که در این باره باید تمهیدات لازم اندیشیده شود. وی عنوان کرد: با توجه به اینکه املاک در سطح شهر تملک و خریداری و صرف اجرای طرح های عمرانی می شود باید در این باره تدابیر برای تفویض اختیارات به شهرداری اتخاذ شود.
جلالی خاطرنشان کرد: تشکیل شورای پژوهش در شهرداری قم یک فرآیند مهم است که در این ارتباط با آرای اعضای شورا حسن بختیاری و سبحانی برای حضور دراین مجموعه انتخاب شدند. گفتنی است شورای اسلامی شهر قم با لايحه دو فوريتی تفويض اختيار خريد املاک تا سقف سی ميليارد تومان در جهت تسهیل فرآیند اجرای طرح ها به شهردار موافقت کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این پایگاه متعلق شهرداری قم می باشد